تبلیغات
«دهکده زبان» - Oxford American Dictionary for Learners of English
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 14 اسفند 1392

دیکشنری Oxford American Dictionary for Learners of English که در سه سطح مقدماتی (جلد نارنجی)، متوسط (جلد سبز)، و پیشرفته (جلد آبی) طراحی شده است را می‏توان به جرئت یکی از بهترین و بروزترین دیکشنری‏های انگلیسی به انگلیسی موجود در بازار دانست. در ادامه با «دهکده زبان» همراه باشید تا به بررسی این دیکشنری بپردازیم.

Oxford American Dictionary for Learners of English

دیکشنری مقدماتی این مجموعه شامل 27000 واژه و اصطلاح انگلیسی به همراه معنی انگلیسی آنهاست که در تعریف این معانی تنها از 2000 واژه پایه استفاده شده است. در این دیکشنری 2000 واژه پرکاربرد انگلیسی و نیز واژگان آکادمیک انگلیسی با علائم ویژه‏ای مشخص شده‏اند. لوح فشرده‏ای که همراه با این دیکشنری در اختیار شما قرار می‏گیرد حاوی تمامی محتویات دیکشنری به همراه یک دیکشنری تصویری، تلفظ صوتی تمامی واژگان و جملات نمونه و هم‏چنین یک دیکشنری موضوعی است. جعبه‏های یادداشتی که در این لوح فشرده در کنار واژگان قرار گرفته‏اند توضیحاتی اضافی در زمینه دستور زبان، تلفظ، هجی، مترادف و متضاد، و ساختار آن واژه به زبان‏آموزان ارائه می‏دهند.

Oxford Basic American Dictionary CD Rom

از دیگر ویژگی‏های دیکشنری مقدماتی این مجموعه می‏توان به 25 صفحه راهنمای تلفظ، افعال بی‏قاعده، اسامی جغرافیایی، مقیاس‏های اندازه‏گیری، و غیره اشاره کرد. نقشه کانادا و ایالات متحده نیز در انتهای این دیکشنری قرار داده شده است.

Oxford Basic American Dictionary for Learners of English

دیکشنری سطح متوسط این مجموعه شامل 42000 واژه و اصطلاح انگلیسی و 35000 جمله نمونه است. در این دیکشنری علاوه بر واژکان آکادمیک، واژگان مربوط به ریاضیات، علوم و مطالعات اجتماعی هم مشخص شده‏اند. 3000 واژه پرکاربرد انگلیسی نیز در این دیکشنری مشخص گردیده‏اند. 45 صفحه راهنما در انتهای این دیکشنری وجود دارد که شامل یک بخش آموزش 16 صفحه‏ای مهارت نوشتاری زبان انگلیسی و اطلاعات جامعی در زمینه تلفظ، افعال بی‏قاعده، اسامی جغرافیایی و غیره است.

لوح فشرده همراه این کتاب هم علاوه بر تمام ویژگی‏های لوح فشرده سطح مقدماتی، دارای جعبه‏های یادداشت همراه با توضیحات بیشتری است.

Oxford American Dictionary for Learners of English

دیکشنری سطح پیشرفته این مجموعه حاوی 145000 واژه و اصطلاح انگلیسی و 85000 جمله نمونه است. 3000 واژه پرکاربرد انگلیسی در این مجموعه نیز مشخص شده‏اند. 64 صفحه راهنمای انتهای این دیکشنری شامل یک بخش 26 صفحه‏ای مهارت نوشتاری زبان انگلیسی و هم‏چنین اطلاعات جامعی در زمینه تلفظ، افعال بی‏قاعده، اسامی جغرافیایی و غیره است. لوح فشرده این دیکشنری علاوه بر تمامی امکانات لوح‏های فشرده سطح مقدماتی و متوسط، دارای امکاناتی برای تمرین مهارت نوشتاری، ضبط صدا، و جعبه‏های یادداشت بیشتری است. این لوح فشرده هم‏چنین دارای یک دیکشنری ویژه است که به شما کمک می‏کند معانی کلماتی را که در متون مختلف یا روی اینترنت می‏بینید، پیدا و بررسی کنید. امکان ساخت فهرست واژگان اختصاصی از دیگر ویژگی‏های لوح فشرده هر سه سطح این مجموعه است.

Oxford Advanced American Dictionary for Learners of English

تهیه و استفاده از این دیکشنری به زبان‏ آموزان هر سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته توصیه می‏شود.

خرید یا دانلود دیکشنری مقدماتی Oxford American Dictionary for Learners of Englishطبقه بندی: معرفی کتاب،  معرفی نرم افزار، 

برچسب ها: دانلود، دیکشنری، آکسفورد، مقدماتی، متوسط، پیشرفته، Oxford Basic American Dictionary،

نویسنده: بهنام کیماسی
آرشیو مطالب
دیکشنری دهکده


پیوندهای تخصصی